ترفند و اموزش افزایش لایک اینستاگرام

ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام همیشه یکی از مهمترین دغدغه های مدیران پیج در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام بوده و میباشد.اگر شما نیز جزو این دسته از کاربران هستید با ما همراه باشید

دلیل افزایش لایک اینستاگرام چیست؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان است که کاربران زیادی دارد که از این کاربران زیاد هفت و نیم میلیون صفحه (پیج) برای ایرانیان می‌باشد کاربران ایرانی اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است و سی و یک درصد کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام را خانم ها و بیست و یک درصد این کاربران ایرانی را آقایان تشکیل می‌دهند.

اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب دنبال کننده (فالوور) و کسب درآمد می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند.

در این مقاله سعی داریم که تعدادی از روش های موثر افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم:

1. استفاده از هشتگ های مربوط به عکس یا ویدیو بارگذاری شده

یکی از ترفند های کاربردی برای دیده شدن عکس یا ویدیوی پست شده درون شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده از هشتگ های مرتبط با عکس است.

توجه داشته باشید که با آبدیت جدید اینستاگرام و افزوده شدن قابلیت فالویینگ (دنبال کردن) هشتگ ها باید در استفاده از هشتگ ها هوشیار تر عمل کرد چرا که اینستاگرام پست هایی را که ارتباط خاصی با یک هشتگ را ندارد از بین پست های درون آن هشتگ حذف می‌کند و شما از این امر خبر ندارید و پست شما در دسته بندی آن هشتگ قرار نمی‌گیرد و به بقیه کاربران نشان داده نمی‌شود. پس در استفاده از هشتگ ها برای پست هایتان بسیار هوشمندانه عمل کنید و از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.

2. پست گزاری کردن عکس ها و ویدیو ها در زمان مناسب

یکی از موثر ترین عناصر افزایش لایک در اینستاگرام می‌توان به پست گذاشتن در زمان های شلوغی اینستاگرام اشاره کرد.

در ایران این زمان را می‌توان ساعت پنج تا هفت عصر و یازده شب به بعد گفت همچنین در زمان مدارس، بعد از تعطیلی زمان مدرسه بهترین زمان برای پست گذاری می‌باشد اگر کاربرانی با رنج سنی پایینی دارید.

چنانچه فرصت کافی برای رسیدگی به امور پیج خود ندارید هم میتوانید بصورت ماهانه اقدام به استخدام ادمین پیج اینستاگرام نمایید

3. نظر بدهید تا دیده شوید

طی تحقیقیات فراوان موثر ترین عامل برای بیشتر دیده شدن پیج و لایک گرفتن پست ها . ایجاد نظر در نظرات دیگر پیج ها میباشد .

(کامنت) البته این کار به زمان زیادی نیاز دارد .لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم برای سهولت در انجام این کار  و همچنین خرید ممبر تلگرام از طریق سایت ایلیا ممبر اقدام  نمایید تا به صورت خودکار ربات از طرف شما در پیج های مختلف کامنت های تعریف شده توسط شما را بگذارد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *