خرید ممبر و فالوور با پرداخت بیت کوین
ایده های کسب درامد .ایلیا ممبر

۱۱ ایده کسب و کار اینترنتی رایگان

اگر به جامعه ی پیرامون خود نگاهی بیندازیم سبک کسب کارها از حالت سنتی خارج و به سبک نو در امده و برای استارت و موفقیت در این کسب و کارها بیشتر از همه نیازمند ایده و موضوع فوق العاده برای شروع یک کسب و کار موفق میباشیم . بصورت مختصر یازده ایده ی نو و بدون نیاز به سرمایه جهت استارت را برای شما جمع اوری و معرفی کرده ام .امیدوارم خوشتون بیاد.
نمایش بیشتر
تبلیغات گسترده تلگرام

انواع روش های تبلیغات در تلگرام

در روش تبلیغات انبوه ، تبلیغات شما بصورت بازدیدی در انبوهی از کانالهای تلگرامی درج خواهد شد. به این صورت که به جای یک کانال تعداد بسیار زیادی از کانالهایی که با ما همکاری دارند تبلیغات شما را در پست آزاد یا آخر کانالهای خود درج نموده و شما به میزان بازدید بنر ، هزینه را پرداخت خواهید کرد.
نمایش بیشتر
خرید پنل اختصاصی افزایش ممبر

خرید اختصاصی پنل افزایش ممبر تلگرام

اگر بدنبال یک کسب و کار پر سود هستید .ویا اگر توانایی فروش خدمات تلگرام و اینستاگرام را دارید .شما را به کسب و کاری پر سود و بدون ریسک دعوت مینماییم .شما با خرید پنل افزایش ممبر تلگرام از چهار روش مجزا قادر خواهید بود کسب درامد داشته باشید
نمایش بیشتر
افزایش لایک اینستاگرام

ترفند و اموزش افزایش لایک اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب دنبال کننده (فالوور) و کسب درآمد می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند. در این مقاله سعی داریم که تعدادی از روش های موثر افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم:
نمایش بیشتر
X