انواع روش های تبلیغات در تلگرام

انواع روشهای تبلیغات در تلگرام

هدف ما اشنا شدن شما با روش های تبلیغات در تلگرام بصورت وسیع ، گسترده یا انبوه میباشد . در روش تبلیغات انبوه ، تبلیغات شما بصورت بازدیدی در انبوهی از کانالهای تلگرامی درج خواهد شد. به این صورت که به جای یک کانال تعداد بسیار زیادی از کانالهایی که با ما همکاری دارند تبلیغات شما را در پست آزاد یا آخر کانالهای خود درج نموده و شما به میزان بازدید بنر ، هزینه را پرداخت خواهید کرد.

 تبلیغات گسترده تلگرام

یکی از بهترین و باکیفیت ترین روش های تبلیغات در تلگرام : تبلیغ حال حاضر در تلگرام و فضای مجازی است که تمامی شرکت ها ، کانالها و افراد به آن روی آورده اند. از محاسن اصلی این نوع تبلیغات می توان به بصرفه بودن و با کیفیت بودن آن را اشاره نمود.

  1. به عنوان مثال اگر شما بخواهید یک کانال را شخصا رزرو نمایید غیر از اتلاف وقت ناشی از هماهنگی با ادمین کانال معمولا چند برابر قیمت تبلیغات انبوه را نیز از شما دریافت خواهند نمود. در صورتی که شما در تبلیغات گسترده یا انبوه ، همان کانال را با حدود یک سوم قیمت رزرو خواهید نمود!

تبلیغات انبوه تلگرام

  1. روش کار گسترده نیز به این صورت می باشد که ما به عنوان امین و رابط بین مشتری و ادمینهای تلگرام تبلیغات را از شما تحویل گرفته و بین کانالهای شرکت کننده تقسیم خواهیم نمود و به این صورت تبلیغ شما را صدها و یا هزاران کانال تلگرامی بصورت همزمان درج خواهند نمود.
  2. همچنین شما می توانید در صورت نیاز به تبلیغات تخصصی به صورت موضوعی ، ما تبلیغ شما را داخل کانالهایی درج خواهیم نمود که با موضوع کانال شما ارتباط موضوعی داشته باشند. یعنی اگر شما نیاز داشته باشید تا تبلیغ شما داخل کانالهای موضوعی ( از قبیل هنر و ادبیات ، علمی ، فناوری ، نرم افزار و اپلیکیشن ، اطلاعات عمومی ، اجتماعی و سیاسی ، خبری ، مذهبی ، شعر ، تکست و عاشقانه ، پزشکی و سلامت ، زناشویی ، خانواده و زندگی ، ورزشی ، فیتنس و تناسب اندام ، طنز و سرگرمی ، رمان و داستان ، موزیک و فیلم ، بانوان ، زبان خارجه ، فرهنگی و تاریخی ، سفر و توریسم ، روانشناسی و موفقیت ) درج شود ما در ایلیا ممبر بهترین شرایط سفارش تبلیغات را فراهم نموده ایم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *